Öğrenci Pansiyonu


Tire Gül Pansiyon Erkek Öğrenci  Yurdu

Kurucumuz Kamil Bey'in Tire'de Talebe Yurdu işletmeciliği fikri gözünden sakındığı torununun öğrencilik yıllarında aileden uzakta okumasının zorluklarını bizzat tecrübe etmiş olmasına dayanır. Bunu gören kurucumuz İzmir'in şirin ilçesi Tire'de Öğrenci Yurdu kurmaya karar verir.

Tire 
Öğrenci Yurdu yönetim anlayışı olarak; öğrencilerin aile ortamı duygusunu bulabildikleri temiz güvenli karşılıklı anlayışa dayalı hizmet vermeyi benimsemiştir.

Tire Öğrenci Yurdu Ulu Önderimiz ATATÜRK’ün ülke geleceğini emanet ettiği gençlerimize, en iyi şartlarda geleceklerine yön verme imkanı tanıyor. Tire Talebe Yurdu'nda aile ortamı sıcaklığını yaşayan gençlerimiz: Atatürkçü, laik ve çağdaş bir geleceğin temellerini atıyor.
  

Tire Gül Pansiyon Öğrenci  Yurdu, şehir merkezindeki konumu ile öğrencilerimize ulaşım yönünden büyük kolaylık sağlamaktadır. Şehrin en önemli ana caddesine 50 metre mesafede bulunmaktadır.

Tire Gül Pansiyon Öğrenci  Yurdumuzda güvenlik ve hijyen ön planda tutulmakta, öğrencilerimizin rahat, güvenli ve sağlıklı, ailelerinin de huzurlu olabilmeleri için titizlikle öngörülen prensiplere bağlı kalınmaktadır. Tire Gül Pansiyon Öğrenci  Yurdu binamız ve odaları düzenli ve sürekli olarak profesyonel temizlik personeli tarafından kullanıma hazır hale getirilmektedir.


Pansiyonumuzun giriş-çıkışları 24 saat boyunca Kapalı devre güvenlik kameraları ile sizlerin güvenliği için izlenmektedir.
 


Öğrencilerimizin mükemmel biçimde hizmet almaları için Tire Gül Pansiyon Öğrenci  Yurdu  prensip ve kuralları titizlikle uygulanmaktadır. Tire Gül Pansiyon Öğrenci  Yurdu ortak kullanım alanlarından yararlanmak da yazılı kurallara tabidir.

Tire Gül Pansiyon Öğrenci  Yurdu binamız depreme dayanıklılık raporuna sahiptir. Binamızda  paratoner, yangın alarmı, acil aydınlatma sistemleri mevcuttur.

Pansiyonumuzun yönetim kadrosunda; gündüz sorumlu  ve yardımcısının yanı sıra, öğrencilerimizle sürekli ilgilenebilmek ve her sıkıntılarında yanlarında olabilmek maksadıyla geceleri sorumlu personelimiz yatılı olarak görev başında bulunmaktadır.

Pansiyon odalarımızda duman detektörü bulunmaktadır. Pansiyonumuzda etüt salonu, her odada klima, TV ve internet hizmeti ile evinizi aratmayacak rahatlıkta dizayn edilmiş olan ferah ve huzurlu yemek salonu bulunmaktadır.

Her odamızda öğrencilerimizin ihtiyacını karşılayacak şekilde dolap bulunmaktadır.

Pansiyonumuzda her gün kahvaltı hizmeti verilmektedir. Kahvaltı 07.00 ile 10.00 saatleri arasındadır.

Ortak alanların temizlikleri, wc-banyo temizliği, merdiven ve kat temizlikleri işletmemiz tarafından yapılmaktadır. Yatak ve dolap gibi kişisel kullanım ekipmanlarının temizliği kullanan kişiler tarafından yapılmaktadır.

Pansiyonumuzda 7/24 sıcak su bulunmaktadır.

Pansiyonumuzda çamaşır makineleri ve ütü kullanımı ücrete tabidir.

Bina dahilinde wireless internet bulunmaktadır. Öğrenciler kendi bilgisayarlarından ağa ücretsiz ve sınırsız erişebilirler.

Sınırlı sayıdaki kontenjanlarımız için erken başvuru yapın kazanın. Evinizin rahatlığını pansiyonumuzda yaşayın.

Maksimum konfor ve güvenliğin ön planda tutulduğu pansiyonumuzda, aile ve arkadaş ortamının en verimli şekli ile öğrencilik hayatınızı sürdürebilirsiniz.

Bayındır'a yakın olduğumuz için Bayındır Meslek Yüksek Okulu'nu kazanan öğrencilerimiz de pansiyonumuzdan yararlanabilirler.

Tire Gül Pansiyon Öğrenci  Yurdu giriş ve çıkışlar kamera sistemi ile 24 saat gözetim altında bulunmaktadır.
 

KAYIT İÇİN GEREKLİ BELGELER :

Başvuru Formu 
Öğrenim Belgesi
İkametgah Belgesi
Veli Kimlik Fotokopisi

 

 

 


  

Öğrenciye oda veya yatak kiraya verilir.

İpekciler Mah. Niyazi Sk. No:1/2 (Eski İtfaye Meydanı - Yeni Adliye Binası Yanı) Tire / İzmir


Tel :  0 553 565 73 73 | 0 533 565 73 73 | 0 232 782 39 94

info@gulpansiyon.net | kamilbozkurt@hotmail.com.tr

 

 İzmir Tire, Tire Otel, Tire Pansiyon, Tire Motel, Tire Hotel, Tire Apart,  Tire Konaklama, Tire yurt, Tire Talebe Yurdu,  Tire öğrenci yurdu, Talebe yurdu Tire, öğrenciye yurt tire

 

 

 

Posted by Gül Pansiyon on 23 Şubat 2016 Salı 

 Ad - Soyad

 e-posta Adresiniz

 Telefon No

Konu
Adres
Gelis Tarihi
 

n4Vzn

 

 

 

İLETİŞİM - HARİTA

 

 Rezervasyon için IBAN Numaralarımız

Yapı Kredi Bankası
İzmir - Gaziemir Şubesi / Şube Kodu : 080
KAMİL BOZKURT
IBAN .:TR12 0006 7010 0000 0063 2297 20

Garanti Bankası
İzmir - Tire Şubesi
KAMİL BOZKURT
IBAN .:TR42 0006 2001 0070 0006 2965 35

T.C. Ziraat Bankası
KAMİL BOZKURT
IBAN .: TR58 0001 0001 4034 2364 2150 18

PTT
Kamil Bozkurt - İzmir / Menderes Şubesi
Hesap No : 6225048

Gül Pansiyon © | info@gulpansiyon.net | www.gulpansiyon.net | 0 553 565 73 73 - 0533 565 7373 -0 232 782 39 94 Tire / izmir
Gül Pansiyon, Tire Konaklama, Tire Pansiyon, Tire Otel | Limit Yazılım